Mado markasıyla Türkiye’nin tüm şehirlerinde şubeleşen ve dünyanın da çeşitli yerlerinde cafe ve restoranlarını açan Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş.’nin tüm kurumsal kaynak yönetimi ve iş süreçlerini caniasERP vasıtasıyla Mayıs 2017 yılından beri Sistem Yazılım takip ediyor.

Gıda sektörünün tüm ihtiyaçlarına yanıt veren modül ve çözümlerimizle Mado kaynaklarını, iş gücünü, üretim kapasitesini ve dağıtım süreçlerini kolayca yönetebilmektedir.

Proje Tarihi

Mayıs 2017

Proje Sektörü

Gıda Sektörü

Lokasyon

Kahramanmaraş

Mado Hakkında

Dünyada dondurmayla anılan iki şehir; biri Roma, diğeri Kahramanmaraş! İtalya’nın Roma dondurması kadar bilinen, Kahramanmaraş’ın dövme dondurması Mado ile dünyanın tanıdığı bir tada ve markaya dönüştü. Kahramanmaraş’a ait olan, zamanla yerelden evrensele uzanan Kahramanmaraş dondurması bugün yine aynı isimle tüm dünyaya duyuruluyor. Mado Kahramanmaraş’ın ve ülkenin gelenekselden günümüze tek dondurma markasıdır.

Mado, bugün Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. çatısı altındaki çok sayıda şirket ve markayı kapsayan güçlü bir yapının amiral gemisidir. Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş., gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak dünya standartlarında üretim yapmaktadır.