Un Sektörü Yönetimi ERP Çözümleri

Un sektörünün büyük ve çeşitli süreçlerden geçmesi bir ERP yazılımına ihtiyaç duymaktadır. Sektörün tüm ihtiyaçları gözetilerek yapılmış olan caniasERP Un Sektörü Yönetimi yazılım modülünü tercih ederek işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Aynı zamanda tüm süreçlerin adımlarını kayıt altında tutabilirsiniz.

Un Üretim Sektörüne Senkronize Çözüm

Dijital ekonomideki iş getirilerini gerçek zamanlı ve analizlere dayalı kararlar alarak tahmin edin, simüle edin ve önceden sezin. Kişileri, cihazları ve iş ağlarını hızla bağlayarak iş modellerini yeniden şekillendirin ve yeni gelir kaynakları elde edin.

İşinizi canlı ve dijital olarak yönetmenize yardımcı olan bir kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemi sayesinde BT karmaşıklığını elimine ederek bilgilerin gerçek zamanlı akışını sağlayın.

Un sektörü için geliştirdiğimiz çözümlerinizle hızlı bir başlangıç yapın ve sektör uzmanları, danışmanlar ve destek mühendisleri ile ortaklaşa çalışarak ihtiyacınız olan rehberliği, perspektifi, en iyi uygulamaları ve uzman görüşlerini elde edip yatırım getirisi sağlayın.

CANİASERP UN SEKTÖRÜ YÖNETİMİ İLE NEYİ YÖNETİRSİNİZ?

Un sektöründe kritik olan tüm süreçleri hızlıca, tek tuşla yönetebilirsiniz. Süreçlerin takibi ve kayıt altına alma işlemlerini caniasERP Un Sektörü Yönetimi ile gerçekleştirebilirsiniz. Uzun bir araştırma ve geliştirme sürecinin ardından sektörün tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek ERP yazılımını tamamladık. caniasERP Un Sektörü Yönetimi ihtiyaçlarınızın tamamına yanıt vermektedir.

 • Hızlı ve kolay bir şekilde ürün ağaçları oluşturup, iş emirlerini planlamayı, sorunsuz üretim takibini sağlar.
 • Konsolide raporlar alabilmeyi, tek bir sistem üzerinden tüm finansal süreçleri yönetmeyi sağlar.
 • Satış, satın alma, stok, ithalat ve ihracat yönetiminin entegre bir şekilde tek bir sistem üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar.
 • Sahada müşterilerle yüz yüze görüşürken, şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşteri cari hesap durumunu ve riskini kontrol etmelerini ve sipariş verebilmelerini sağlar.

CANİASERP UN SEKTÖRÜ YÖNETİMİ İLE SICAK SATIŞ

Sıcak satış internet bağlantınız olmadığında dahi satış ve tahsilat işlerinizi gerçekleştirip, internet olduğunda bu işleri caniasERP ile entegre eden ara yazılımdır.

 • Satış ve tahsilat belgeleri oluşturabilir, daha sonra bunları caniasERP üzerinde satış ve finans modüllerine aktarabilirsiniz.
 • Satış ekranında kullanıcıya sadece kendi deposunda bulunan malzemeleri var olan miktar kadar satışına izin verme gibi çeşitli kontroller bulunmaktadır.
 • Oluşturduğunuz belgelerin fatura, irsaliye, fiş vb. çıktılarını alabilir, kendinize göre çıktı tasarımları oluşturabilir, var olan tasarımları değiştirebilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz satış belgelerinde caniasERP üzerinde yaptığınız dinamik fiyat tanımlamalarını kullanabilirsiniz.
 • caniasERP üzerinden tanımladığınız bölgeye, müşteriye, ürüne özel fiyat, indirim ve artırımların hepsi aynı şekilde sıcak satış üzerinde çalışacaktır.
 • Sıcak satışın yüklü olduğu bilgisayarları sınıflandırabilir, bilgisayarlara ve şubelere göre işlem yapacağı müşterileri filtreleyebilir, ve bilgisayarların bütün işlem hareketlerini caniasERP üzerinden izleyebilirsiniz.
 • Sıcak satış yeni özellikleri kendisine ait otomatik güncelleme sistemiyle almaktadır, bilgisayarlara ilk kurulum dışında herhangi bir müdahalede bulunmanız gerekmez.
 • Sıcak satış kolaylıkla değiştirebileceğiniz farklı tema seçeneklerine sahiptir, kullanıcı beğendiği renk ve görünüme ait temayı kolaylıkla değiştirebilir.

Ücretsiz Deneyin

caniasERP‘nin sektörünüze, işinize ve şirket yapınıza özel esnek yapısını test etmek için formu doldurun. Danışmanlarımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.