Sektörel ERP Çözümlerimiz

Sistem Yazılım, ERP konusundaki 20 yıllık tecrübesi ve birbirinden farklı sektörlere hitap eden müşterilerinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek belirli sektörlere hazır çözümler sunuyor.

İster standart bir sistemi araştırıyor olun ister kendinize özgü bir uygulama bakıyor olun, her ikisini de canias ERP’de bulabilirsiniz. Daha önceden de belirttiğimiz IAS’nin yenilikçi yazılım altyapısı, müşterilerin terzi usulü yazılım konseptinin avantajını yaşamasını sağlar. Bu nedenle, canias ERP hem standart uyarlanabilir ERP şeklinde hem de özgün geliştirme platformu olarak sunulabilir.

Projenin temel uyarlama aşamasına ek olarak, şirketinize özel olarak oluşturulan geliştirmeler ve süreçlerinizin yapısına göre kurgulanmış olan caniasERP’nin işletmenize adaptasyonu süresince sizi destekliyoruz.

ERP projeleri için uzun süreli deneyim ve tecrübe önemli bir faktördür. Sistem Yazılım Danışmanları, aynı zamanda teknik ve uygulama konusunda uzmandırlar. Danışmanlarımızın analitik ve konsept bilgileri yanında programlama, problem çözme ve çözümleri uygulama konusundaki uzmanlıkları, müşterilerimizin desteklenmesi ve proje aşamasında büyük önem arz etmektedir. Danışmanlık ekibi, kapsamlı teknik deneyimlerinin yanında yerel ve ulusal birçok farklı sektörden firma ile gerçekleştirilen projelerde tecrübe sahibi olmuşlardır.

Sistem Yazılım, başta Tekstil, Konfeksiyon – Hazır Giyim, Otomotiv, Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi, Ambalaj, Havacılık – Savunma Sanayi, Makine – Endüstriyel Otomasyon ve Madencilik sektörü olmak üzere farklı sektörler için oluşturduğu özel çözümleri kullanarak yapılan ERP projelerinde, sektör bağımsız yapılan ERP projelerine nazaran hem zamandan hem de maliyetten ciddi oranda tasarruf etmek mümkün.