sistem@sistemyazilim.com.tr

GAÜN Teknopark A Blok D: 202

canias IAS

Dijital Dönüşüm caniasERP Live 2019’da Konuşuldu

Dijital-Dönüşüm-caniasERP-Live-2019’da-Konuşuldu-1

Dijital Dönüşüm caniasERP Live 2019’da Konuşuldu!

Bu yıl, 30’uncu yaşını kutlayan yerli yazılım firması IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’nin yeni versiyonu 8.02’yi görkemli bir lansman ile tanıttı! 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen etkinliğin gündeminde dijital dönüşüm konusu vardı.

Yazılım firması IAS’nin sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’nin 8.02 adı verilen yeni versiyonu 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen etkinlik ile tanıtıldı. IAS’nin özel olarak tasarladığı TROIA Platformu üzerinden geliştirilen yerli yazılım ürünü caniasERP’deki tüm yenilik ve avantajlar katılımcılara aktarıldı. Dijital dönüşüm konusuna odaklanan etkinlikte Endüstri 4.0 felsefesi, otomasyon, yapay zeka ve ERP sektörü hakkındaki tüm gelişmeler konuşuldu.

 

IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu ve IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara’nın açılış sunumları ile başlayan caniasERP Live 2019 etkinliğinde gelecek konuşuldu! 2019 itibari ile kendi ürettiği veri tabanı IASDB’yi müşterilerinin hizmetine sunan IAS’nin Arge Genel Müdürü Bahtiyar TAN, yeni veri tabanı ile sunulan avantajları katılımcılara aktardı. caniasERP’nin yeni versiyonu ile hizmete sunulan yeni kullanıcı deneyimi Vision UX ise Genel Müdür Metehan Altındil’in sunum konusuydu. IAS’nin, Endüstri 4.0’la ilgili en önemli gündem maddelerinden biri olan Otomasyon konusunda yaptığı son çalışmaları ise Genel Müdür İlker ER anlattı. Dijital dönüşüm sürecindeki firmalar için önem arz eden Online Maliyet konusu Genel Müdür Akın Mumcuoğlu tarafından ele alındı. IAS’nin iş zekası çözümü canias IQ’daki yenilikleri de Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar tanıttı. Türkiye’nin son yıllardaki en önemli hukuki düzenlemelerinden biri olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve bu kanun ile birlikte gelen yeni düzenlemeleri sunumuna konu eden Global Kalite Sistem Müdürü Çiğdem Dönmez,  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu – GDPR’ın getirdiği yükümlülükler konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Dönmez, ayrıca caniasERP içinde sunulan ve yeni versiyonla birlikte güncellenen Kurumsal Risk Yönetimi (ERM) modülünü de anlattı.

caniasERP Live 2019’un kapanış konuşmacısı ise kişisel gelişim konusunda çalışmaları ile tanınan, eğitimci/yazar Ahmet Şerif İzgören oldu! Oturumların ardından Four Seasons Bosphorus Hotel’in eşsiz boğaz manzaralı bahçesinde gerçekleşen kokteyl ile etkinlik sonlandırıldı…

 

Write A Comment